fbpx

Kiosk do obsługi i rejestracji pacjentów

W dobie pandemii koronawirusa bezpieczeństwo jest kwestią nadrzędną. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań samoobsługowych ograniczysz kontakt międzyludzki poprzez redukcję kolejek, wymuszenie dystansu społecznego, oraz brak konieczności bezpośredniej komunikacji pomiędzy personelem a pacjentem.

Stacje dezynfekujące SelfClean

SelfClean to automatyczne kioski do dezynfekcji, które w wygodny i bezkontaktowy sposób pozwalają na zdezynfekowanie dłoni przed wejściem do miejsc publicznych, takich jak przychodnie, apteki, dzięki czemu w znaczący sposób redukuje się ryzyko przenoszenia niechcianych drobnoustrojów na inne przedmioty, a dalej na innych pacjentów. SelfClean uruchamia się bezdotykowo dzięki wbudowanej fotokomórce , a następnie automatycznie dozuje odpowiednią ilość płynu na dłonie użytkownika.

zobacz więcej
selfclean-covid

Cyfrowe tablice informacyjne

Digital Signage to nowoczesne narzędzie komunikacyjne oraz marketingowe. Możliwość szybkiej i zdalnej zmiany wyświetlanych treści to niewątpliwy atut cyfrowych ekranów. Mogą być wykorzystane w formie tablicy informacyjnej dla pacjentów lub jako prezentacja aktualnej oferty.