fbpx

Innowacje w procesie tworzenia kiosków samoobsługowych

Jesteśmy spółką technologiczną projektującą i budującą multifunkcyjne urządzenia samoobsługowe, narzędzia integracyjne oraz oprogramowanie w pełni dostosowane do aktualnego doświadczenia i przyszłych potrzeb naszych Klientów.

Projektowane przez nas kioski samoobsługowe wspierają procesy obsługi Klientów w różnych gałęziach przemysłu, takich jak: sprzedaż detaliczna, restauracje, recepcje, bankowość, transport zbiorowy.

Funkcjonalne rozwiązania przemysłowe

Działamy na rynku konsumenckim, ale bazujemy na doświadczeniu w budowaniu rozwiązań dla przemysłu, gdzie wymagania jakościowe i technologiczne są niezwykle restrykcyjne. Od blisko dwóch lat z powodzeniem projektujemy i produkujemy unikalne rozwiązania przemysłowe.

Stawia nas to w czołówce firm europejskich, gdyż kompleksowo rozwiązujemy problemy projektowania, automatyki, integracji, oprogramowania, wdrożenia i serwisu mającego na celu podniesienie z jednej strony zyskowności operacyjnej, a z drugiej satysfakcji Klientów tych organizacji.

Realizujemy indywidualne zamówienia

Misją firmy jest dostarczanie kiosków, które unowocześniają, uzupełniają i doskonalą wszelkie systemy obsługi Klienta.
Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać w najwyższej jakości produkt o dowolnych parametrach i dowolnym kształcie.

Piękny design, funkcjonalność i prostota użytkowania wyróżnia kioski SelfMaker i powoduje, że ich obsługa jest intuicyjna, prosta i zaoszczędza cenny czas.