fbpx

Sprzedaż

Samoobsługa to nowoczesny wynalazek, który pozwala skorzystać z wielu wcześniej niedostępnych na rynku opcji. W firmach, gdzie wystawiana jest duża ilość faktur, idealnie sprawdzą się nasze fakturomaty. Zamówieniomat został stworzony z myślą o samodzielnym zamawianiu produktów. Kasa samoobsługowa zaoszczędzi czas, który do tej pory Twoi Klienci spędzali w kolejce. Wybierz rozwiązanie idealne dla siebie.

Rozwiązania dla sprzedaży

Restauracje

Przyspiesz czas obsługi Twoich Klientów. Wyposaż swoją restaurację w nowoczesny i intuicyjny Zamówieniomat, aby Klienci mogli bez zbędnego oczekiwania w kolejce skomponować swoje Menu.  Zamień czas na pieniądze.

Rozwiązania dla restauracji

Recepcje

Unowocześnij swoją recepcję, zaoszczędzając na kosztach obsługi Klientów, przetwarzania rezerwacji i zarządzaniu informacją. Asystent recepcji przyjmie i obsłuży rezerwację hotelową lub członkostwo w klubach fitness, a system ekranów reklamowych, będzie idealnym wsparciem sprzedaży dodatkowych usług.

Rozwiązania dla recepcji

Multimedia

Łączenie kilku form przekazu: grafiki, dźwięku i video, podniosą efektywność komunikacji marketingowej. Ekran reklamowy zapewni interakcje z Klientami, Kiosk informacyjny odpowie na ich pytania oraz zaprezentuje im ofertę lub promocję. Badacz satysfakcji Klientów da Ci odpowiedź czy zapewniasz Klientom jakość zgodną z przyjętymi standardami obsługi.

Nośniki multimedialne

Systemy mocowań

Zamontowanie kilku urządzeń w sposób bezpieczny, a jednocześnie estetyczny w punktach sprzedaży to konieczność. Systemy mocowań SelMaker ułatwią zintegrowanie kilku urządzeń na linii kas, czy w punkcie Obsługi Klienta.

Mocowania

Rozwiązania przemysłowe

Ciągi produkcyjne, usprawnienia na liniach produkcji to klucz do poprawy jakości, bezpieczeństwa oraz optymalizacji kosztów produkcji. Wszędzie tam, gdzie widzimy pole do optymalizacji – oferujemy nowoczesne, oparte o unikatowy koncept rozwiązania.

Rozwiązania dla przemysłu