fbpx

SelfCoffee

Selfcoffee – samoobsługowy punkt gastronomiczny z funkcją kasy

Wyobraź sobie urządzenie, dzięki któremu Twoi klienci samodzielnie zapłacą za zakupy, zamówią ulubioną kawę i sami ją odbiorą, a także skorzystają z samoobsługowej maszyny wydającej ciepłe oraz zimne posiłki. Bez pośpiechu, obciążania personelu i z wolnością wyboru. Tym właśnie jest SelfCoffee, najnowszy automat sprzedający od SelfMaker z punktem gastronomicznym.  

SelfCoffee to także dostęp do statystyk, które pozwolą Twojej firmie zaplanować dedykowane akcje marketingowe i zwiększyć sprzedaż określonych grup produktów. Z badań rynkowych wynika, że ponad 74% klientów preferuje spersonalizowane komunikaty, a dla większości z nich równie ważne są programy lojalnościowe.  Wykorzystaj urządzenia samoobsługowe do budowania zaangażowania wśród Twoich klientów.

100% zaprojektowanie i wdrożenie urządzenia

Integracja systemu z obecnym oprogramowaniem

Konsultacje biznesowe i rekomendacje najlepszych rozwiązań

Samoobsługa w liczbach

0
70
%

Od początku 2020 roku popularność urządzeń samoobsługowych gwałtownie wzrosła. Już ponad 70% badanych preferuje taką formę zakupów i obsługi.

0
4.3
%

W ciągu następnych pięciu lat kioski samoobsługowe zarejestrują roczny wskaźnik wzrostu o 4,3 % pod względem przychodów.

Ekosystem SelfCoffee

To nowoczesne urządzenia, które dobierasz według własnych potrzeb

HOT&COLD VENDING 

Bezobsługowy punkt gastronomiczny

KASA SAMOOBSŁUGOWA 

Twoi klienci będą mogli samodzielnie zapłacić za paliwo lub zakupy

KAWIARNIA 

Samoobsługowy punkt kawowy z możliwością personalizacji napojów gorących

Specyfikacja techniczna

OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA ONLINE

CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCH

DRUKARKA

PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWE

MONITOR DOTYKOWY

NOWOCZESNY EKSPRES DO KAWY

GORĄCE LUB ZIMNE POTRAWY ORAZ NAPOJE

IZOLOWANA JEDNOSTKA MAGAZYNOWA

Galeria

Częste pytania

  • Czy mogę dowolnie dobierać komponenty urządzenia?

    Tak, do wyboru masz kilka różnych konfiguracji, które dobieramy w zależności od potrzeb Twojego biznesu. Proces projektowania zaczynamy od doglębnej analizy warunków panujących w lokalu, asortymentu czy nawet natężenia ruchu, który jest w danej lokalizacji.

  • Czy będę musiał zmienić moje aktualne systemy informatyczne?

    Nie musisz dokonywać zmian aktualnych systemów. Nasz dział IT zintegruje urzędzenie z Twoimi obecnymi systemami sprzedaży czy programami lojalnościowymi.

  • Czy zajmujecie się też montażem i serwisowaniem tego urządzenia?

    Tak, zajmujemy się montażem oraz serwisowaniem naszych urządzeń. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w samym centrum Polski, dzięki czemu szybko docieramy z pomocą w każde miejsce. Dodatkowo, na początku 2021 roku uruchomiliśmy centrum serwisowe i punkt handlowy w Maladze (Hiszpania) by móc szybciej reagować na potrzeby Partnerów ze wszystkich części świata.

Masz więcej pytań i chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę
na SelfCoffee?