fbpx

SelfLocker

SelfLocker – inteligentne automaty paczkowe

Dzięki automatycznym terminalom przesyłkowym Twój biznes wkroczy na całkowicie nowy poziom obsługi klientów. Idea, która przyświecała nam podczas tworzenia tego urządzenia, to bezpieczne i wygodne zakupy, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

To Ty wybierasz która z wersji SelfLockera spełni wszystkie Twoje potrzeby. Dowolnie personalizujesz rozmiar, układ i design całego urządzenia. Naszą rolą jest spełnienie Twoich wymagań w 100% i zapewnienie pełnego wdrożenia zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania.

SELFLOCKER TO TWÓJ SKLEP 24/7!

Jaki rozmiar preferujesz?

To Ty określasz jakiego typu skrytki i w jakiej ilości są dla Ciebie odpowiednie!

MINI

Stworzone dla przesyłek listowych i prasowych (prenumeraty gazet)

MEDIUM

Idealne dla średniej wielkości zakupów i paczek

BIG SIZE

Sprzedajesz produkty wielkogabarytowe? Żaden problem!

CUSTOM

Personalizacja to nasza specjalność. Zaprojektuj własny wymiar skrytki, idealny dla Twojego asortymentu.

Specyfikacja techniczna

Gdzie sprawdzi się SelfLocker?

SKLEPY

Daj swoim klientom możliwość odbioru zakupów o dowolnej porze. Taka dostępność i wolność wyboru na pewno zostanie doceniona, a Ty zyskasz kolejnych zadowolonych klientów, którzy chętniej do Ciebie wrócą.

PUNKTY USŁUGOWE

Jesteś właścicielem stacji paliw, sklepu convenience, punktu usługowego lub serwisowego? Dzięki urządzeniu SelfLocker możesz bezdotykowo odbierać i wydawać towary oraz zamówienia.

BIURA

Twoi pracownicy zamawiają swoje przesyłki do pracy, a krążący po biurach kurierzy rozpraszają uwagę? Automat paczkowy ustawiony w łatwo dostępnym miejscu rozwiąże ten problem i zapewni możliwość odbioru przesyłek w odpowiednim momencie.

GALERIE HANDLOWE

SelfLocker to nie taki zwykły terminal przesyłkowy. Przy jego projektowaniu przykładamy dużą wagę do eleganckiego i współgrającego z wnętrzem designu. Postaramy się, żeby SelfLocker stał się prawdziwą ozdobą każdej przestrzeni.

Częste pytania

 • Jaki jest koszt tego urządzenia?

  Wydatek poniesiony na zakup spersonalizowanego SelfLocker’a jest porównywalny do kosztu 3-miesięcznego zatrudnienia pracowników do obsługi logistycznej Twojego punktu handlowego. Obliczenia zwrotu z tej inwestycji przeprowadzamy indywidualnie w oparciu o Twój biznes.

 • Czy SelfLocker to produkt polski?

  Tak! Każde urządzenie SelfMaker jest projektowane i produkowane w Łodzi. Jednak dzięki biurom sprzedaży w innych krajach, możemy bez problemu obsłużyć klientów z całej Europy.

 • Czy jest możliwość zakupu samego urządzenia?

  Oczywiście, jednak zalecamy współpracę z nami na wszystkich etapach implementacji. Od projektu i produkcji, przez integrację systemową aż po montaż urządzenia w ustalonym miejscu.

 • Czy SelfLocker będzie współpracował z moim aktualnym oprogramowaniem?

  Zrobimy wszystko, aby tak właśnie się stało. Mamy bardzo ambitny i zdolny dział IT, który indywidualnie podchodzi do każdego zadania i z pewnością poradzi sobie nawet z najbardziej skomplikowaną implementacją.

 • Jakie certyfikaty posiada SelfLocker?

  Nasze automaty paczkowe otrzymały europejski znak zgodności CE, co oznacza że spełniają wszystkie obowiązujące dyrektywy unijne. SelfLocker posiada również certyfikat DEKRA.

 • Czy SelfLocker zastąpi moich pracowników?

  Urządzenie SelfLocker bez problemu przejmie mało wydajne czynności jak wydawanie i zwrot zamówień. Dzięki temu możesz wykorzystać swoją siłę roboczą do bardziej ambitnych zadań.

 • W jakich wariantach produkowany jest SelfLocker?

  Istnieją 2 podstawowe warianty urządzenia: indoor & outdoor. Każde z nich dostępne jest w 3 rozmiarach, jednak możemy zbudować Twoje urządzenie według szczegółowych, indywidualnych wytycznych.

 • Czy oferujecie cały proces implementacji urządzenia wraz z transportem, montażem i serwisem?

  Dokładnie tak. Dzięki naszej flocie samochodowej oraz wykwalifikowanej kadrze, nie musisz się martwić transportem czy montażem. Zapewniamy pełną obsługę urządzenia w indywidualnie ustalonym zakresie i terminie.

Masz więcej pytań i chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę automat skrytkowy SelfLocker?